Vyberte si podkategóriu


Bojlery - elektrické

Bojlery - elektrické

V našej kamennej predajni ponúkame bojlery, ohrievače vody od známych výrobcov, Ariston, Tatramat. Do e-shopu postupne pridávame výber kvalitných, najviac predávaných ohrievačov, bojlerov.

BOJLERY, OHRIEVAČE VODY od výrobcu ARISTON,  ktorý ponúka širokú škálu ohrievačov vody, pre užívanie v budovách, domácnostiach, sociálnych zariadeniach, kaderníctvach, športových objektoch, v menších aj väčších prevádzkach. Dizajnovo sa bojler, ohrievače vody ARISTON stal obľúbeným domácim spotrebičom, s dôrazom na úsporu vody, s jednoduchým ovládaním.V ponuke nájdete bojler, ohrievač vody elektrický zásobníkové alebo kombinovaný, prípadne s nepriamym ohrevom.


Elektrické ohrievače zásobníkové elegantné, inovatívne, štýlové, komfortné, s nízkou spotrebou energie. Z hľadiska úžitkovosti užívateľ má k dispozícií vždy teplú vodu a množstvo vody podľa želania. Vyberte si z ponuky malých bojlerov nad alebo pod umývadlo, nad alebo pod drez, objemom 5 litrové, 10 litrové, 15 litrové, 30 litrové, až po veľkokapacitné 50 80100120, 150, 200, 250, 300 litrové. Tieto bojlery podľa dizajnu sú oválneploché, hranaté, podľa polohy montáže zvislé alebo ležaté, závesné alebo stacionárne.


Kombinované elektrické ohrievače zásobníkové, kde systém vykurovania je elektrický bojler a ohrev z vykurovacieho okruhu. V letných mesiacoch elektrický ohrievač, počas vykurovacieho obdobia ohrev z vykurovacieho systému. Je vhodný do domácnosti, rodinných domoch, malých i vačších prevádzkach. Vyberte si z ponuky 80, 100, 120, 150, 200 litrových bojlerov, podľa Vašich kapacitných požiadaviek.


Ohrievače s nepriamym ohrevom sú ohrievače ekologických typov na báze obnoviteľných zdrojov energii. Využívajú aj slnečnú energiu, na základe čoho sú veľmi ekonomické a v súčasnej dobe moderné, obľúbené a k životnému prostrediu šetrné. Ohrievajú z externého telesa, napríklad solárneho kolektoru, plynového kotla a zásobníkom teplej vody s rúrkovým výmenníkom. Zásobník s rúrkovým výmenníkom dosahuje špičkový výkon, vďaka ktorému je ohrev vody veľmi rýchly s maximálnou úsporou energie