Vyberte si podkategóriu


Kotle

VIETE SI VYBRAŤ SPRÁVNY KOTOL, CHCETE UŠETRIŤ A HOSPODÁRNE KÚRIŤ? 

Výber kotla, vykurovanie svojho domu a priestorov doporučujeme konzultovať s projektantom budovy a projektantom vykurovacích systémov. Radi Vám poradíme, s našimi kotlami dosiahnete svoje zámery k plnej Vašej spokojnosti.

V našej ponuke nájdete plynové elektrické kotle ARISTON, závesné, kondenzačné plynové kotle určené len na vykurovanie, kondenzačné kombinované kotle, kotle s integrovaným nerezovým zásobníkom teplej úžitkovej vody, kotle s vysokým výkonom, stacionárne voľne stojace kotle so vstavaným zásobníkom. V ponuke sú aj
tradičné, konvenčné plynové kotle na vykurovanie, kotle kombinované, kotle so vstavaným nerezovým zásobníkom teplej úžitkovej vody

Kotle na tuhé palivo, kvalitné nadčasové oceľové kotle TOPMAX, kotle s ručným prikladaním, sú určené pre centrálne vykurovanie rodinných domov i priemyselných objektov. Oceľové kotle TOPMAX sú s jednoduchým a prepracovaným elektronických riadením.

Liatinové kotle na tuhé palivo CALDERA, sú určené pre spaľovanie dreva, uhlia a koksu. Liatinové kotle na tuhé palivo CALDERA sú kotle s jednoduchou obsluhou a údržbou, zárukou 5 rokov.

Kotle na pelety OPOP sú úsporné, ekologické teplovodné kotle pre spaľovanie drevených peliet priemeru 6 až 8 mm, s automatickým zapaľovaním, ovládaním prostredníctvom počítača. Vykurovanie plne automatizovaným kotlom OPOP na pelety, biomasou, je moderný a komfortný spôsob vykurovania. 

 

 


Porovnať výrobok (0)


Oceľový kotol ECOTEK 17

Oceľový kotol ECOTEK 17

Ecotek je tradičný kotol ústredného vykurovania. Priestor na prikladanie je veľký čo umožňuje dop..

888.00€ Bez DPH: 740.00€

Zobrazenie 1 až 1 z 1 (1 stránok)