Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlo NUOS od výrobcu ARISTON, a máte inovatívne ekologické kúrenie, v súlade so životným prostredím.

Najväčšie inovácie sú spravidla skryté vo veciach, ktoré nás obklopujú v našom každodennom živote. Napríklad vzduch ktorý obsahuje teplo, čo je obnoviteľná energia, pochádza priamo zo slnka a pritom je úplne zadarmo. Tepelné čerpadlo NUOS, má schopnosť túto energiu zo vzduchu získať a využiť ju k ohriatiu vody. Vstrebávaním tepla priamo zo vzduchu, tvorí NUOS litre teplej vody pri extrémne nízkej spotrebe elektrickej energie. Naviac, vzduch prúdiaci z tepelného čerpadla napomáha prirodzenému vetraniu v miestnosti, znižuje vlhkosť a umožňuje výmenu vzduchu, čím celkovo zvyšuje kvalitu vzduchu v miestnosti. Táto technológia konečne slúži prírode.

Tepelné čerpadlo ARISTON NUOS, je múdra investícia, s energetickou a ekonomickou úsporou viac než 70 %, v porovnaní s elektrickým ohrievačom vody s rovnakou kapacitou.

ARISTON tepelné čerpadlá NUOS EVO 110 litrové je k dispozícií v závesnom prevedení. V stacionárnom prevedení je verzia NUOS 200, 250 litrové tepelné čerpadlo. 

ARISTON tepelné čerpadlo NUOS 250 SOLAR je riešenie, ktoré je spojené so vzduchom a slnkom. V tejto solárnej verzií má NUOS solárny výmenník o ploche 0,65 m2. V jednu chvíľu môže využiť teplo prúdiace zo vzduchu aj zo slnka. Vďaka vnútornému riadiacemu panelu je možné pripojiť NUOS 250 SOLAR k solárnemu panelu o ploche 2 až 5 m2, čo zaručuje až 85% úspory energie. 

 


V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.