Mereo sprchový kút Fantasy štvorcový 100 cm, chróm, sklo Číre

Výrobca: Mereo Kód produktu: CK10316HVR
Hliníkové profily vo farbe chróm, sklo Číre, hrúbka skla 6/6 mm, štvorec, rozmer 1000x1000 mm, výška 1900 mm.
Doba dodania:
Na dotaz

647,64 € Bez DPH: 539,70 €

Pridať k porovnaniu

Mereo sprchový kút Fantasy štvorcový 100 cm, chróm, sklo Číre

Všetky detaily sprchového koutu Fantasy sú premyslené do všetkých detailov s ohľadom na eleganciu i budúcu údržbu. Hrúbka bezpečnostného skla je 6 mm a je ošetrené povrchovou úpravou EASY CLEAN. Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

Pánty sú robustné, ale napriek tomu elegantné, podobne ako masívne vzpery na zavetrovanie. Nastaviteľnosť pántov navyše umožňuje perfektné nastavenie dverí. Kvalitné dielenské spracovanie všetkých častí sprchovacích dverí Fantasy zaručuje pri správnej údržbe dlhú životnosť a spoľahlivosť. Rovnako ako pri podobných výrobkov je nutné dbať na dokonalú stavebnú pripravenosť, tzn. dodržať kolmosť stien k podlahe.

EASY CLEAN je vodoodpudivá ochranná vrstva, vďaka ktorej na skle nedochádza k usadzovaniu nečistôt a sklo ide ľahko čistiť. Vrstva je odolná voči čistiacim prípravkom bežne používaným na okná a sklenené výplne. Sklenenú výplň sprchovacieho kúta doporučujeme ošetriť najmenej 4x do roka prípravkom MSO Anticalc Conditioner.

V cene kúta nie je zahrnutá cena žľabu.

Parametre

TypŠtvorec
SériaFantasy
MateriálHliníkové profily
Šírka x hĺbka1000 x 1000
FarbaChróm
SkloČíre
PrevedenieL/P univerzálna
Šírka1000
Hrúbka skla6 mm
Dĺžka (Výška)1900
Hmotnosť58 kg

Súvisiace PRODUKTY