Mereo sprchový kút Mistica štvrťkruhový 80 cm, R550, biely, sklo Číre

Výrobca: Mereo Kód produktu: CK608B13M
Hliníkové profily opatrené bielym nástrekom, sklo Číre, hrúbka skla 6 mm, štvrťkruh rozmer 800 x 800 mm, výška 1900 mm, R 550.
Doba dodania:
Na dotaz

311,88 € / ks Bez DPH: 259,90 € / ks

ODBORNÁ KONZULTÁCIA Pridať k porovnaniu

Mereo sprchový kút Mistica štvrťkruhový 80 cm, R550, biely, sklo Číre

Sprchové kúty zo série Mistica sú dodávané s robustnými profilmi a bezpečnostným sklom v pravej i ľavej variante, takže sa hodí do každej kúpeľne.
Ako výplň je použité 6 mm hrubé bezpečnostné sklo, v dizajne Číre. Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

U série Mistica je kladený veľký dôraz na eleganciu, vzdušnosť, funkčnosť a ľahkú údržbu. Tohto je docielené pomerne veľkou vstupnou šírkou.
Hliníkové profily v bielej farebnej úprave spolu s jednoduchým pochrómovaným držadlom určite poteší každého priaznivca moderného štýlu.

Ľahké otváranie a nastavenie zabezpečujú ložiskové pojazdy a výšková nastaviteľnosť. Jednoduchú údržbu a možnosť vyčistiť aj tá najmenej prístupné miesta kúta potom zaisťujú spodné pojazdy. Tie sú vybavené pružinovým mechanizmom pre ľahké vysadenie posuvné časti z rámu.

Číre sklo je navyše ošetrené vodoodpudivou ochranou vrstvou EASY CLEAN, vďaka ktorej na skle nedochádza k usadzovaniu nečistôt a sklo je ľahko čistiť. Vrstva je odolná voči čistiacim prípravkom bežne používaným na okná a sklenené výplne. Sklenenú výplň sprchovacieho kúta doporučujeme ošetriť najmenej 4x do roka prípravkom MSO Anticalc Conditioner.

V ceně kúta nie je zahrnutá cena vaničky.

Parametre

TypŠtvrťkruh
SériaMistica
MateriálHliníkové profily
Šírka x hĺbka800 x 800
FarbaBiela
SkloČíre
PrevedenieL/P univerzálna
Hrúbka skla6 mm
Dĺžka (Výška)1900
Hmotnosť38 kg

Súvisiace PRODUKTY