Mereo sprchový kút Mistica 120x90 cm, chróm, sklo Chinchilla

Výrobca: Mereo Kód produktu: CK85434H
Hliníkové profily vo farbe chróm, zasúvacie dvere a pevný diel, sklo Chinchilla, sila skla 6 mm, obdĺžnik, rozmer 1200x900 mm, výška 1900 mm.
Doba dodania:
Na dotaz

471,24 € Bez DPH: 392,70 €

Pridať k porovnaniu

Mereo sprchový kút Mistica 120x90 cm, chróm, sklo Chinchilla

Sprchové kúty zo série Mistica sú dodávané s robustnými profilmi a bezpečnostným sklom v pravej i ľavej variante, takže sa hodí do každej kúpeľne.
Ako výplň je použité 6 mm hrubé bezpečnostné sklo, v dizajne Číre alebo Chinchilla. Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

U série Mistica je kladený veľký dôraz na eleganciu, vzdušnosť, funkčnosť a ľahkú údržbu. Tohto je docielené pomerne veľkou vstupnou šírkou.
Hliníkové profily v lesklom chróme spolu s pochrómovaným jednoduchým držadlom určite poteší každého priaznivca moderného štýlu.

Ľahké otváranie a nastavenie zabezpečujú ložiskové pojazdy s výškovou nastaviteľnosťou. Jednoduchú údržbu a možnosť vyčistiť aj tá najmenej prístupné miesta kúta potom zaisťujú spodné pojazdy. Tie sú vybavené pružinovým mechanizmom pre ľahké vysadenie posuvné časti z rámu.

V ceně kúta nie je zahrnutá cena vaničky.

Parametre

TypObdĺžnik
SériaMistica
MateriálHliníkové profily
Šírka x hĺbka1200 x 900
FarbaChróm
SkloChinchilla
PrevedenieL/P univerzálna
Šírka1200
Hrúbka skla6 mm
Dĺžka (Výška)1900
Hmotnosť61 kg

Súvisiace PRODUKTY