Spôsoby platieb a doručenia

Akcia - pri objednávke nad 50 Eur - DOPRAVA ZDARMA.

 

Možnosti platby:

Pri zvolení, prevzatia tovaru Osobným odberom v našej predajni na ulici Železničná 192/28 v Lučenci, je možné zaplatiť

  • v hotovosti v priamo v predajni
  • online bankovým prevodom prostredníctvom  platobnej brány BESTERON  
  • prostredníctvom splátkového predaja QUATRO 

V prípade, že si zvolíte dodanie tovaru kuriérskou spoločnosťou, je možné zrealizovať úhradu

  • bankovým prevodom
  • pri prevzatí tovaru - na dobierku - priamo kuriérovi
  • online bankovým prevodom prostredníctvom  platobnej brány BESTERON  
  • prostredníctvom splátkového predaja QUATRO

Platba bankovým prevodom:

V prípade voľby úhrady bankovým prevodom, Vám bude na email zaslaná faktúra, na základe, ktorej uhradíte za tovar.
Po pripísaní platby na náš bankový účet, tovar okamžite expedujeme.

Platba prostredníctvom ON line platobnej brány BESTERON:

V prípade zvolenia si platby prostredníctvom platobnej brány Besteron, v druhom nákupnom kroku si zvolíte banku kliknutím na logo banky, v ktorej máte vedený bankový účet.
Po odoslaní objednávky, budete presmerovaný na rozhranie Vašej banky, ktorú ste označili, kde po prihlásení do Internet bankingu, budete mať všetky údaje k úhrade vyplnené.
Úhradu zrealizujete potvrdením platby, ako pri inom bežnom prevode peňazí. 

Pri platbe prevodom sú všetky citlivé informácie (prihlasovacie údaje k Vášmu účtu, heslá a pod.) zadávané, a aj samotné potvrdenie platby vykonávate v bezpečnom prostredí internet bankingu Vašej banky, nie na BESTERON platobnej bráne. Eshop www.aquauniversal.sk, ako ani platobná brána BESTERON, k týmto údajom nemá prístup.

(V niektorých bankách nájdete prevodný príkaz už predvyplnený, niekde bude potrebné, aby  ste platobné údaje do príkazu vyplnili.).

 Prevod cez platobnú bránu BESTEON je okamžitý. Tzn., že eshop www.aquauniversal.sk je v priebehu niekoľkých minút o platbe informovaný a vie Vám zaplatený tovar bezodkladne expedovať.

 Besteron Vám, platiacemu zákazníkovi, neúčtuje poplatok, ak platíte prostredníctvom Besteron platobnej brány.

Spoločnosť BESTERON je regulovaná Národnou bankou Slovenska a zabezpečuje platobný systém platieb do bánk SLSP, VÚB, TATRA BANKA, UNICREDIT, SBER BANK,ČSOB, VIAMO, ZUNO a tlačidlá Slovenskej Pošty. 
Platobné operácie sa odohrávajú na zabezpečených certifikovaných platformách spĺňajúcich tie najvyššie PCI DSS štandardy bezpečnosti.

Vo výnimočných prípadoch je možné, po dohovore s predávajúcim, zrealizovať hotovostný vklad na účet predávajúceho – poskytovateľa.
Prevádzkovateľovi musí byť poskytnutá kópia dokladu o zaplatení, z ktorého je zrejmé, že platba bola zrealizovaná v prospech účtu predávajúceho.

Platba prostredníctvom splátkového systému QUATRO:

Nákup cez internet prostredníctvom splátkového systému Quatro môžete realizovať jednoducho, z pohodlia Vášho domova.
Online na splátky si môžete kúpiť tovar, ktorého minimálna hodnota je 100€. Tovar s menšou hodnotou ako 100 Eur nie je možné nakúpiť na splátky. Na splátky môže nakupovať len registrovaný zákazník. 
Celý proces vytvorenia zmluvy, schvaľovania a podpisu zmluvy prebieha online.
Postup je nasledovný:

Tovar vložte do nákupného košíka. V spôsobe platby si zvoľte nákup  "Splátkový predaj QUATRO". Dokončite nákup, odošli objednávku. Pred vytvorením zmluvy s Quatrom, informujte sa prosím o dostupnosti Vami zvoleného tovaru. Po odoslaní objednávky sa Vám zobrazí tlačidlo "Online žiadosť o úver  QUATRO". Po kliknutí naň budete presmerovaný, zabezpečeným pripojením na stránku Quatra (k tomuto sa môžete hocikedy vrátiť, ak ste sa predtým zaregistrovali, čiže zmluvu s Quatrom môžete vytvoriť aj neskôr). 
Vyplňte Žiadosť o nákup tovaru na splátky, priamo k žiadosti priložíte požadované doklady a žiadosť o nákup odošlite.
Schválenie žiadosti prebieha rýchlo a online. O výsledku žiadosti budete informovaný prostredníctvom SMS alebo e-mailu. Po schválení prebehne podpis vašej Zmluvy online v Klientskej zóne.
Tovar vám bude doručený podľa doby dodania, ktorú uvádzame na našom eshop www.aquauniversal pri danom produkte, na adresu, prípadne podľa toho, ako ste uviedli v objednávke, avšak až po tom, ako nám Quatro pošle informáciu o tom, že je žiadosť je schválená a tovar Vám môžeme expedovať. Celý nákup býva spravidla vybavený v priebehu niekoľkých hodín.