Opto, kúpeľňová skrinka s keramickým umývadlom, čierna, 4 zásuvky, 1210x580x458 mm

Výrobca: Mereo Kód produktu: CN943
Opto, kúpeľňová skrinka s keramickým umývadlom, 1210 mm, spodná, čierna Supermat, 4 zásuvky. Možno kombinovať s keramickým umývadlom, popr. s kúpeľňovou doskou na skrinku alebo nábytkovým keramickým umývadlom.
Doba dodania:
Skladom

734,17 € / ks Bez DPH: 611,81 € / ks

ODBORNÁ KONZULTÁCIA Pridať k porovnaniu

Opto, kúpeľňová skrinka s keramickým umývadlom, čierna, 4 zásuvky, 1210x580x458 mm

Séria kúpeľňového nábytku Opto sa vyznačuje použitím skriniek so zapustenými umývadlami. Na výber je niekoľko rozmerov umývadiel. Doplniť je možné ďalšie skrinky do rôznych variant. Teda otvárania bez použitia madiel alebo úchytiek. Zásuvky sú osadené značkovým kovaním Strong s pomalým dovieraním. Na výber sú tri farebné možnosti, biela lesk, dub Riviera a černá supermat. Skrinky majú laserom opracované hrany a sú dodávané v zmontovanom stave. Skrinky sú určené na zavesenie.

Nábytková keramické umývadlá s jedným otvorom pre stojankovú batériu v luxusnom SLIM dizajne s hrúbkou hrany iba 20 mm. S týmito umývadlami sa splní Vaše požiadavky na jednoduché a zároveň atraktívne vybavenia kúpeľne za atraktívne ceny. Benefity týchto umývadiel sú bezpochyby funkčnosť a príjemný vzhľad. Umývadlo je určené pre nábytok, nie je možné inštalovať samostatne na stenu. Zápustné umývadlá podporia moderný a elegantný vzhľad každej kúpeľne a doladia tak celkový dizajn interiéru. Umývadlá možno osadiť do dosky aj vo viacerých kusoch vedľa seba.

Parametre

Typs dvojumývadlom
SériaOpto
FarbaČerná supermat
Dĺžka (Výška)600
Hmotnosť82,47 kg

Prílohy na stiahnutie

Návod
OPTO_skrinky_navod_jazyky.pdf