Lima sprchové dvere pivotové, 100x190 cm, chróm ALU, sklo Point 6 mm

Výrobca: Mereo Kód produktu: CK80932K
Hliníkové profily vo farbe chróm, sklo Point, hrúbka skla 6 mm, dvere pivotové, rozmer 1000 mm, výška 1900 mm.
Doba dodania:
Skladom

352,11 € / ks Bez DPH: 293,42 € / ks

ODBORNÁ KONZULTÁCIA Pridať k porovnaniu

Lima sprchové dvere pivotové, 100x190 cm, chróm ALU, sklo Point 6 mm

Lima je najnovší rad sprchových kútov Mereo, ktorá navodí pocit čistého dizajnu v každej modernej kúpeľni. Rovné hladké plochy, čisté línie a ostré hrany profilov umocňujú pocit exkluzivity. Kvalitné sklenené výplne s bezpečnostným sklom je možné zvoliť ako v čírom prevedení, tak v nepriehľadnom prevedení so sklom Point, ktoré navodí lepší pocit intimity pri sprchovaní.

Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

Za zmienku potom iste stojí inovatívny systém montáže pomocou CLICK systému. Tento systém montáže znižuje počet operácií, nutných pre zostavenie celého kúta a odbúrava niektoré zložitejšie operácie, ako je vŕtanie do profilov. Aj ďalšie časti kúta sú dodávané s ohľadom na maximálnu rýchlosť montáže svojpomocne.

Výrobky v čírom prevedení sú vybavené ochrannou vrstvou skla už pri výrobe EASY CLEAN. Táto ochranná vrstva vytvára na povrchu skla neviditeľný štít. Odstrekujúcou voda je odpudzovaná a nemôže reagovať s povrchom skla. Tým nedochádza k usadzovaniu nečistôt, minerálov a nemnožia sa baktérie. Preto je sklo ľahko čistiť

V ceně kúta nie je zahrnutá cena vaničky.

Parametre

TypPivotové
SériaLima
MateriálHliníkové profily
Šírka x hĺbka1000 x 0
FarbaChróm
SkloPoint
PrevedenieL/P univerzálna
Hrúbka skla6 mm
Dĺžka (Výška)1900
Hmotnosť27 kg