Mereo sprchovací kút LIMA štvrťkruhový 80 cm, chróm, sklo Číre

Výrobca: Mereo Kód produktu: CK608B33K
Hliníkové profily, sklo Číre, hrúbka skla 6 mm, štvrťkruh ,rozmer 800 x 800 mm, výška 1900 mm
Doba dodania:
Skladom

341,64 € / ks Bez DPH: 284,70 € / ks

ODBORNÁ KONZULTÁCIA Pridať k porovnaniu

Mereo sprchovací kút LIMA štvrťkruhový 80 cm, chróm, sklo Číre

Lima je najnovší rad sprchových kútov Merep, ktorá navodí pocit čistého dizajnu v každej modernej kúpeľni. Rovné hladké plochy, čisté línie a ostré hrany profilov umocňujú pocit exkluzivity. Kvalitné sklenené výplne s bezpečnostným sklom je možné zvoliť ako v čírom prevedení, tak v nepriehľadnom prevedení so sklom Point, ktoré navodí lepší pocit intimity pri sprchovaní.

Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.
Ľahké otváranie a nastavenie zabezpečujú nastaviteľné ložiskové pojazdy (dvojkolieskami). Jednoduchú údržbu a možnosť vyčistiť aj tá najmenej prístupné miesta kúta potom zaisťujú spodné pojazdy s pružinovým mechanizmom, pre ľahké vysadenie posuvné časti z rámu.

Za zmienku potom iste stojí inovatívny systém montáže pomocou CLICK systému. Tento systém montáže znižuje počet operácií, nutných pre zostavenie celého kúta a odbúrava niektoré zložitejšie operácie, ako je vŕtanie do profilov. Aj ďalšie časti kúta sú dodávané s ohľadom na maximálnu rýchlosť montáže svojpomocne.

Tento výrobok je vybavený ochrannou vrstvou skla už pri výrobe EASY CLEAN. Táto ochranná vrstva vytvára na povrchu skla neviditeľný štít. Odstrekujúcou voda je odpudzovaná a nemôže reagovať s povrchom skla. Tým nedochádza k usadzovaniu nečistôt, minerálov a nemnožia sa baktérie. Preto ide sklo ľahko čistiť.

V ceně kúta nie je zahrnutá cena vaničky.

Parametre

TypŠtvrťkruh
SériaLima
MateriálHliníkové profily
Šírka x hĺbka800 x 800
FarbaChróm
SkloČíre
PrevedenieL/P univerzálna
Hrúbka skla6 mm
Dĺžka (Výška)1900
Hmotnosť40 kg

Súvisiace PRODUKTY