Mereo sprchovací kút LIMA štvrťkruhový 80 cm, chróm, sklo Point

Výrobca: Mereo Kód produktu: CK608B32K
Hliníkové profily, sklo Point, hrúbka skla 6 mm, štvrťkruh ,rozmer 800 x 800 mm, výška 1900 mm
Doba dodania:
Skladom

370,45 € / ks Bez DPH: 308,71 € / ks

ODBORNÁ KONZULTÁCIA Pridať k porovnaniu

Mereo sprchovací kút LIMA štvrťkruhový 80 cm, chróm, sklo Point

Lima je najnovší rad sprchových kútov Mereo, ktorá navodí pocit čistého dizajnu v každej modernej kúpeľni. Rovné hladké plochy, čisté línie a ostré hrany profilov umocňujú pocit exkluzivity. Kvalitné sklenené výplne s bezpečnostným sklom je možné zvoliť ako v čírom prevedení, tak v nepriehľadnom prevedení so sklom Point, ktoré navodí lepší pocit intimity pri sprchovaní.

Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.
Ľahké otváranie a nastavenie zabezpečujú nastaviteľné ložiskové pojazdy (dvojkolieskami). Jednoduchú údržbu a možnosť vyčistiť aj tá najmenej prístupné miesta kúta potom zaisťujú spodné pojazdy s pružinovým mechanizmom, pre ľahké vysadenie posuvné časti z rámu.

Za zmienku potom iste stojí inovatívny systém montáže pomocou CLICK systému. Tento systém montáže znižuje počet operácií, nutných pre zostavenie celého kúta a odbúrava niektoré zložitejšie operácie, ako je vŕtanie do profilov. Aj ďalšie časti kúta sú dodávané s ohľadom na maximálnu rýchlosť montáže svojpomocne.

V ceně kúta nie je zahrnutá cena vaničky.

Parametre

TypŠtvrťkruh
SériaLima
MateriálHliníkové profily
Šírka x hĺbka800 x 800
FarbaChróm
SkloPoint
PrevedenieL/P univerzálna
Hrúbka skla6 mm
Dĺžka (Výška)1900
Hmotnosť40 kg

Súvisiace PRODUKTY