Mereo sprchovací kút LIMA štvrtkruhový 90 cm, biely, sklo Point

Výrobca: Mereo Kód produktu: CK608B02K
Hliníkové profily opatrené bielym nástrekom, sklo Point, hrúbka skla 6 mm, štvrtkruh ,rozmer 900 x 900 mm, výška 1900 mm.
Doba dodania:
Skladom

348,48 € / ks Bez DPH: 290,40 € / ks

ODBORNÁ KONZULTÁCIA Pridať k porovnaniu

Mereo sprchovací kút LIMA štvrtkruhový 90 cm, biely, sklo Point

Lima je najnovší rad sprchových kútov Mereo, ktorá navodí pocit čistého dizajnu v každej modernej kúpeľni. Rovné hladké plochy, čisté línie a ostré hrany profilov umocňujú pocit exkluzivity. Kvalitné sklenené výplne s bezpečnostným sklom je možné zvoliť ako v čírom prevedení, tak v nepriehľadnom prevedení so sklom Point, ktoré navodí lepší pocit intimity pri sprchovaní. Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

Ľahké otváranie a nastavenie zabezpečujú nastaviteľné ložiskové pojazdy (dvojkolieskami). Jednoduchú údržbu a možnosť vyčistiť aj tá najmenej prístupné miesta kúta potom zaisťujú spodné pojazdy s pružinovým mechanizmom, pre ľahké vysadenie posuvné časti z rámu.

Za zmienku potom iste stojí inovatívny systém montáže pomocou CLICK systému. Tento systém montáže znižuje počet operácií, nutných pre zostavenie celého kúta a odbúrava niektoré zložitejšie operácie, ako je vŕtanie do profilov. Aj ďalšie časti kúta sú dodávané s ohľadom na maximálnu rýchlosť montáže svojpomocne.

V ceně kúta nie je zahrnutá cena vaničky.

Parametre

TypSprchový kout
SériaLima
MateriálHliníkové profily
Šírka x hĺbka900 x 900
FarbaBiela
SkloPoint
PrevedenieL/P univerzálna
Hrúbka skla6 mm
Dĺžka (Výška)1900
Hmotnosť42,5 kg