Mereo sprchové dvere Fantasy 120x190 cm

Výrobca: Mereo Kód produktu: CK10412PE
Sprchové dvere Fantasy 120 x 190 cm, profily chróm, sklo Point, hrúbka skla 6 mm, pravé prevedenie - Mereo.
Doba dodania:
Skladom

440,44 € / ks Bez DPH: 367,03 € / ks

ODBORNÁ KONZULTÁCIA Pridať k porovnaniu

Mereo sprchové dvere Fantasy 120x190 cm

Všetky detaily sprchových dverí Fantasy sú premyslené do všetkých detailov s ohľadom na eleganciu i budúcu údržbu. Hrúbka bezpečnostného skla je 6 mm a je ošetrené povrchovou úpravou EASY CLEAN. Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

Pánty sú robustné, ale napriek tomu elegantné, podobne ako masívne vzpery na zavetrovanie. Nastaviteľnosť pántov navyše umožňuje perfektné nastavenie dverí. Prahová lišta aj okapnička na pohyblivé časti dopĺňajú praktickosť a dizajn výrobku a zaisťujú odtok vody späť do vaničky.
Kvalitné dielenské spracovanie všetkých častí sprchovacích dverí Fantasy zaručuje pri správnej údržbe dlhú životnosť a spoľahlivosť. Rovnako ako pri podobných výrobkov je nutné dbať na dokonalú stavebnú pripravenosť, tzn. dodržať kolmosť stien k podlahe.

EASY CLEAN je vodoodpudivá ochranná vrstva, vďaka ktorej na skle nedochádza k usadzovaniu nečistôt a sklo ide ľahko čistiť. Vrstva je odolná voči čistiacim prípravkom, bežne používaným na okná a sklenené výplne. Sklenenú výplň sprchovacieho kúta doporučujeme ošetriť najmenej 4x do roka prípravkom MSO Anticalc Conditioner.

Parametre

TypDvere
SériaFantasy
MateriálHliníkové profily
Šírka x hĺbka1200 x 0
FarbaChróm
SkloPoint
PrevedeniePravé
Hrúbka skla6 mm
Dĺžka (Výška)1900
Hmotnosť33 kg