Mereo sprchové dvere Fantasy 80x190cm

Výrobca: Mereo Kód produktu: CK10112PE
Sprchové dvere Fantasy 80 x 190cm, profily chróm, sklo Point, hrúbka skla 6 mm, pravé prevedenie - Mereo.
Doba dodania:
Skladom

366,98 € / ks Bez DPH: 305,82 € / ks

ODBORNÁ KONZULTÁCIA Pridať k porovnaniu

Mereo sprchové dvere Fantasy 80x190cm

Všetky detaily sprchových dverí Fantasy sú premyslené do všetkých detailov s ohľadom na eleganciu i budúcu údržbu. Hrúbka bezpečnostného skla je 6 mm a je ošetrené povrchovou úpravou EASY CLEAN. Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

Pánty sú robustné, ale napriek tomu elegantné, podobne ako masívne vzpery na zavetrovanie. Nastaviteľnosť pántov navyše umožňuje perfektné nastavenie dverí. Prahová lišta aj okapnička na pohyblivé časti dopĺňajú praktickosť a dizajn výrobku a zaisťujú odtok vody späť do vaničky.
Kvalitné dielenské spracovanie všetkých častí sprchovacích dverí Fantasy zaručuje pri správnej údržbe dlhú životnosť a spoľahlivosť. Rovnako ako pri podobných výrobkov je nutné dbať na dokonalú stavebnú pripravenosť, tzn. dodržať kolmosť stien k podlahe.

EASY CLEAN je vodoodpudivá ochranná vrstva, vďaka ktorej na skle nedochádza k usadzovaniu nečistôt a sklo ide ľahko čistiť. Vrstva je odolná voči čistiacim prípravkom, bežne používaným na okná a sklenené výplne. Sklenenú výplň sprchovacieho kúta doporučujeme ošetriť najmenej 4x do roka prípravkom MSO Anticalc Conditioner.

Parametre

TypSprchové dveře
SériaFantasy
MateriálHliníkové profily
Šírka x hĺbka800 x 0
FarbaChróm
SkloPoint
PrevedeniePravé
Hrúbka skla6 mm
Dĺžka (Výška)1900
Hmotnosť26 kg