Mereo sprchové dvere zalamovacie Mistica 100x190 cm

Výrobca: Mereo Kód produktu: CK80134H
Sprchové dvere zalamovacie Mistica 100 x 190 cm, profily chróm, sklo Chinchilla, hrúbka skla 6 mm - Mereo.
Doba dodania:
Skladom

266,04 € / ks Bez DPH: 221,70 € / ks

ODBORNÁ KONZULTÁCIA Pridať k porovnaniu

Mereo sprchové dvere zalamovacie Mistica 100x190 cm

Sprchové dvere zo série Mistica sú dodávané s robustnými profilmi a bezpečnostným sklom v pravej i ľavej variante montáže, takže sa hodí do každej kúpeľne.
Ako výplň je použité 6 mm silné bezpečnostné sklo, v dizajne Číre. Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

U sprchových zásten Mistica je kladený veľký dôraz na eleganciu, vzdušnosť, funkčnosť a ľahkú údržbu. Tohto je docielené pomerne veľkou vstupnou šírkou.
Hliníkové profily v lesklom chróme spolu s pochrómovaným jednoduchým držadlom určite poteší každého priaznivca moderného štýlu.

Ľahké otváranie a nastavenie zabezpečujú ložiskové pojazdy a výšková nastaviteľnosť. Jednoduchú údržbu a možnosť vyčistiť aj tá najmenej prístupné miesta kúta potom zaisťujú spodné pojazdy. Tie sú vybavené pružinovým mechanizmom pre ľahké vysadenie posuvné časti z rámu.

Sklo je navyše ošetrené vodoodpudivou ochranou vrstvou EASY CLEAN, vďaka ktorej na skle nedochádza k usadzovaniu nečistôt a sklo je ľahko čistiteľné. Vrstva je odolná voči čistiacim prípravkom, bežne používaným na okná a sklenené výplne. Sklenenú výplň sprchovacieho kúta doporučujeme ošetriť najmenej 4x do roka prípravkom MSO Anticalc Conditioner.

Parametre

TypZalamovacie
SériaMistica
MateriálHliníkové profily
Šírka x hĺbka1000 x 0
FarbaChróm
SkloChinchilla
PrevedenieL/P univerzálna
Hrúbka skla6 mm
Dĺžka (Výška)1900
Hmotnosť24 kg

Súvisiace PRODUKTY