Mereo sprchový box štvorcový 90 cm, výška 204 cm, SMC vanička

Výrobca: Mereo Kód produktu: CK34122B
Sprchový box štvorcový 900x900 mm, výška 2040 mm, so SMC vaničkou, profily vo farbe satin, sklo Point, hrúbka skla 5/4 mm - Mereo. Bez striešky.
Doba dodania:
Na dotaz

484,53 € / ks Bez DPH: 403,77 € / ks

ODBORNÁ KONZULTÁCIA Pridať k porovnaniu

Mereo sprchový box štvorcový 90 cm, výška 204 cm, SMC vanička

Sprchový box vnáša do ekonomickej triedy nový rozmer kvality. Hrúbka bezpečnostného skla je 5/4 mm. Sklo je dokonale utesnené silikónovými lištami, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok. Sprchový kút je osadený posuvnými dverami, ktoré majú kvalitné pojazdy s možnosťou perfektného nastavenia. Dorazy zaisťujú minimálne nárazy pri otváraní a zatváraní sprchovacieho kúta.
Spodné pojazdy umožňujú odklopenie posuvnej časti sprchovacieho kúta a vyčistenie bežne nedostupných miest. Tesnosť medzi pevnou a posuvnou časťou je zaistená stieracími a silikónovými lištami na obi dvoch častiach. Na pripojenie boxu do vodovodného je možné použiť nerezové opletové hadičky, ktoré nájdete v našej ponuke (súčasťou balenia sú nerezové pripojovacie hadice 1/2 "s dĺžkou 60cm).

SMC vaničky sú vyrobené z nového revolučného materiálu s výnimočnými vlastnosťami, ktorý je používaný najmä v automobilovom priemysle. Kompozit na báze živice spevnené sklenými vláknami a minerálnym plnidlom je vyrábaný vysokotlakovým lisovaním v kovovej uzavretej forme. Výsledkom je veľmi presný a rovný výrobok s ostrými hranami s relatívne nízkou hmotnosťou. Dno vaničky je spevnené rebrovaním. Vanička je dodávaná spolu s nožičkami a sifónom.

Vybavenie boxu:
- vstavaná batéria
- ručná sprcha s posuvným držiakom a mýdľenkou
- elegantné madla
- SMC vanička
- sifón
- zada - sklo zelene prefarbené
- POZOR: strieška není sučasťou dodávky

Parametre

TypŠtvorec
MateriálHliníkové profily
Šírka x hĺbka900 x 900
FarbaSatin
SkloPoint
PrevedenieL/P univerzálna
Hrúbka skla5/4 mm
Dĺžka (Výška)2040
Hmotnosť94 kg

Prílohy na stiahnutie

CK34122xx.pdf
CK34122xx.pdf