Mereo sprchový box štvrťkruhový 90 cm, výška 210 cm, R550, SMC vanička, strieška

Výrobca: Mereo Kód produktu: CK35122BS
Sprchový box štvrťkruhový 900x900 mm, výška 2210 mm, so SMC vaničkou, R 550, profily vo farbe satin, sklo Point, hrúbka skla 5/4 mm - Mereo.
Doba dodania:
Na dotaz

716,02 € / ks Bez DPH: 596,68 € / ks

ODBORNÁ KONZULTÁCIA Pridať k porovnaniu

Mereo sprchový box štvrťkruhový 90 cm, výška 210 cm, R550, SMC vanička, strieška

Sprchový box vnáša do ekonomickej triedy nový rozmer kvality. Hrúbka bezpečnostného skla je 5/4 mm. Sklo je dokonale utesnené silikónovými lištami. Sprchový kút je osadený posuvnými dverami, ktoré majú kvalitné pojazdy s možnosťou perfektného nastavenia. Dorazy zaisťujú minimálne nárazy pri otváraní a zatváraní sprchovacieho kúta.
Spodné pojazdy umožňujú odklopenie posuvnej časti sprchovacieho kúta a vyčistenie bežne nedostupných miest. Tesnosť medzi pevnou a posuvnou časťou je zaistená stieracími a silikónovými lištami na obidvoch častiach, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

SMC vaničky sú vyrobené z nového revolučného materiálu s výnimočnými vlastnosťami, ktorý je používaný najmä v automobilovom priemysle. Kompozit na báze živice spevnené sklenými vláknami a minerálnym plnidlom je vyrábaný vysokotlakovým lisovaním v kovovej uzavretej forme. Výsledkom je veľmi presný a rovný výrobok s ostrými hranami s relatívne nízkou hmotnosťou. Dno vaničky je spevnené rebrovaním. Vanička je dodávaná spolu s nožičkami a sifónom.

Vybavenie boxu:
- vstavaná batéria
- ručná sprcha s posuvným držiakom a mýdeľenkou
- elegantné madlá
- SMC vanička
- sifón
- zada - sklo zelene prefarbené
- strieška s tanierovou hlavovou sprchou

Parametre

TypŠtvrťkruh
MateriálHliníkové profily
Šírka x hĺbka900 x 900
FarbaSatin
SkloPoint
PrevedenieSe stříškou
Hrúbka skla5/4 mm
Dĺžka (Výška)2210
Hmotnosť86 kg