Mereo sprchový kút Mistica štvorcový 100x100x100x190 cm, chróm, sklo Chinchilla

Výrobca: Mereo Kód produktu: CK86234H
Hliníkové profilyrofily vo farbe chróm, zalamovacie dvere a dva pevné diely, sklo Chinchilla, hrúbka skla 6 mm, štvorec, rozmer 1000x1000x1000 mm, výška 1900 mm.
Doba dodania:
Na dotaz

638,82 € / ks Bez DPH: 532,35 € / ks

ODBORNÁ KONZULTÁCIA Pridať k porovnaniu

Mereo sprchový kút Mistica štvorcový 100x100x100x190 cm, chróm, sklo Chinchilla

Sprchové kúty zo série Mistica sú dodávané s robustnými profilmi a bezpečnostným sklom v pravej i ľavej variante, takže sa hodí do každej kúpeľne.
Ako výplň je použité 6 mm hrubé bezpečnostné sklo, v dizajne Číre alebo Chinchilla. Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

U série Mistica je kladený veľký dôraz na eleganciu, vzdušnosť, funkčnosť a ľahkú údržbu. Tohto je docielené pomerne veľkou vstupnou šírkou.
Hliníkové profily v lesklom chróme spolu s pochrómovaným jednoduchým držadlom určite poteší každého priaznivca moderného štýlu.

Ľahké otváranie a nastavenie zabezpečujú ložiskové pojazdy s výšková nastaviteľnosť. Jednoduchú údržbu a možnosť vyčistiť aj tá najmenej prístupné miesta kúta potom zaisťujú spodné pojazdy. Tie sú vybavené pružinovým mechanizmom pre ľahké vysadenie posuvné časti z rámu.

Číre sklo je navyše ošetrené vodoodpudivou ochranou vrstvou EASY CLEAN, vďaka ktorej na skle nedochádza k usadzovaniu nečistôt a sklo je ľahko čistiť. Vrstva je odolná voči čistiacim prípravkom bežne používaným na okná a sklenené výplne. Sklenenú výplň sprchovacieho kúta doporučujeme ošetriť najmenej 4x do roka prípravkom MSO Anticalc Conditioner.

V cene kúta nie je zahrnutá cena žľabu.

Parametre

TypŠtvorec
SériaMistica
MateriálHliníkové profily
Šírka x hĺbka1000 x 1000
FarbaChróm
SkloChinchilla
PrevedenieL/P univerzálna
Hrúbka skla6 mm
Dĺžka (Výška)1900
Hmotnosť67 kg

Súvisiace PRODUKTY