Mereo sprchový kút Mistica štvrťkruhový 90 cm, R550, biely, sklo Grape

Výrobca: Mereo Kód produktu: CK608B01H
Hliníkové profily opatrené bielym nástrekom, sklo Grape, hrúbka skla 6 mm, štvrťkruh, rozmer 900x900 mm, výška 1900 mm, R 550.
Doba dodania:
Skladom

305,64 € / ks Bez DPH: 254,70 € / ks

ODBORNÁ KONZULTÁCIA Pridať k porovnaniu

Mereo sprchový kút Mistica štvrťkruhový 90 cm, R550, biely, sklo Grape

Sprchové kúty zo série Mistica sú dodávané s robustnými profilmi a bezpečnostným sklom v pravej i ľavej variante, takže sa hodí do každej kúpeľne.
Ako výplň je použité 6 mm hrubé bezpečnostné sklo, v dizajne Grape. Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

U série Mistica je kladený veľký dôraz na eleganciu, vzdušnosť, funkčnosť a ľahkú údržbu. Tohto je docielené pomerne veľkou vstupnou šírkou.
Hliníkové profily v bielej farebnej úprave spolu s jednoduchým pochrómovaným držadlom určite poteší každého priaznivca moderného štýlu.

Ľahké otváranie a nastavenie zabezpečujú ložiskové pojazdy s výšková nastaviteľnosť. Jednoduchú údržbu a možnosť vyčistiť aj tá najmenej prístupné miesta kúta potom zaisťujú spodné pojazdy. Tie sú vybavené pružinovým mechanizmom pre ľahké vysadenie posuvné časti z rámu.

V ceně kúta nie je zahrnutá cena vaničky.

Parametre

TypŠtvrťkruh
SériaMistica
MateriálHliníkové profily
Šírka x hĺbka900 x 900
FarbaBiela
SkloGrape
PrevedenieL/P univerzálna
Hrúbka skla6 mm
Dĺžka (Výška)1900
Hmotnosť42,5 kg