Sprchové dvere, LIMA, dvojdilene, zasúvacie, 120 cm, chróm ALU, sklo Číre

Výrobca: Mereo Kód produktu: CK80423K
Hliníkové profily, sklo Číre, hrúbka skla 6 mm, dvere, rozmer 1200 mm, výška 1900 mm
Doba dodania:
Skladom

363 € / ks Bez DPH: 302,50 € / ks

ODBORNÁ KONZULTÁCIA Pridať k porovnaniu

Sprchové dvere, LIMA, dvojdilene, zasúvacie, 120 cm, chróm ALU, sklo Číre

Lima je najnovší rad sprchových kútov Mere, ktorá navodí pocit čistého dizajnu v každej modernej kúpeľni. Rovné hladké plochy, čisté línie a ostré hrany profilov umocňujú pocit exkluzivity. Kvalitné sklenené výplne s bezpečnostným sklom je možné zvoliť ako v čírom prevedení, tak v nepriehľadnom prevedení so sklom Point, ktoré navodí lepší pocit intimity pri sprchovaní.

Ľahké otváranie a nastavenie zabezpečujú nastaviteľné ložiskové pojazdy (dvojkolieskami). Jednoduchú údržbu a možnosť vyčistiť aj tá najmenej prístupné miesta kúta potom zaisťujú spodné pojazdy s pružinovým mechanizmom, pre ľahké vysadenie posuvné časti z rámu.

Za zmienku potom iste stojí inovatívny systém montáže pomocou CLICK systému. Tento systém montáže znižuje počet operácií, nutných pre zostavenie celého kúta a odbúrava niektoré zložitejšie operácie, ako je vŕtanie do profilov. Aj ďalšie časti kúta sú dodávané s ohľadom na maximálnu rýchlosť montáže svojpomocne.

Tento výrobok je vybavený ochrannou vrstvou skla už pri výrobe EASY CLEAN. Táto ochranná vrstva vytvára na povrchu skla neviditeľný štít. Odstrekujúcou voda je odpudzovaná a nemôže reagovať s povrchom skla. Tým nedochádza k usadzovaniu nečistôt, minerálov a nemnožia sa baktérie. Preto jse sklo ľahko čistiť.

Parametre

TypSprchové dveře
SériaLima
MateriálHliníkové profily
Šírka x hĺbka1200 x 0
FarbaChróm
SkloČíre
PrevedenieL/P univerzálna
Hrúbka skla6 mm
Dĺžka (Výška)1900
Hmotnosť26 kg