Sprchové dvere, LIMA, dvojkrídlové, lietacie, 120 cm, chróm ALU, sklo Číre

Výrobca: Mereo Kód produktu: CK80553K
Hliníkové profily, sklo Číre, hrúbka skla 6 mm, dvere, rozmer 1200 mm, výška 1900 mm
Doba dodania:
Skladom

348,84 € / ks Bez DPH: 290,70 € / ks

ODBORNÁ KONZULTÁCIA Pridať k porovnaniu

Sprchové dvere, LIMA, dvojkrídlové, lietacie, 120 cm, chróm ALU, sklo Číre

Lima je najnovší rad sprchových kútov Mereo, ktorá navodí pocit čistého dizajnu v každej modernej kúpeľni. Rovné hladké plochy, čisté línie a ostré hrany profilov umocňujú pocit exkluzivity. Kvalitné sklenené výplne s bezpečnostným sklom je možné zvoliť ako v čírom prevedení, tak v nepriehľadnom prevedení so sklom Point, ktoré navodí lepší pocit intimity pri sprchovaní.

Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.
Dvere je možné otvárať aj smerom dovnútra, vďaka čomu zostane okolí vášho sprchovacieho kúta suché.

Za zmienku potom iste stojí inovatívny systém montáže pomocou CLICK systému. Tento systém montáže znižuje počet operácií, nutných pre zostavenie celého kúta a odbúrava niektoré zložitejšie operácie, ako je vŕtanie do profilov. Aj ďalšie časti kúta sú dodávané s ohľadom na maximálnu rýchlosť montáže svojpomocne.

Tento výrobok je vybavený ochrannou vrstvou skla už pri výrobe EASY CLEAN. Táto ochranná vrstva vytvára na povrchu skla neviditeľný štít. Odstrekujúcou voda je odpudzovaná a nemôže reagovať s povrchom skla. Tým nedochádza k usadzovaniu nečistôt, minerálov a nemnožia sa baktérie. Preto jde sklo ľahko čistiť.

Parametre

TypLítací
SériaLima
MateriálHliníkové profily
Šírka x hĺbka1200 x 0
FarbaChróm
SkloČíre
PrevedenieL/P univerzálna
Hrúbka skla6 mm
Dĺžka (Výška)1900
Hmotnosť33 kg