Sprchový set: štvrťkruhový kút 90 cm, R550, biely ALU, sklo Grape, sprchová vanička SMC R550

Výrobca: Mereo Kód produktu: CK35121HH
Set štvrťkruhového sprchovacieho kúta, hrúbka skla 4 mm, sprchová vanička R550, 90x90x14 cm, SMC, biela, vrátane nožičiek a sifónu
Doba dodania:
Na dotaz

240,53 € / set Bez DPH: 200,44 € / set

ODBORNÁ KONZULTÁCIA Pridať k porovnaniu

Sprchový set: štvrťkruhový kút 90 cm, R550, biely ALU, sklo Grape, sprchová vanička SMC R550

Sprchové kúty zo série Kora, ktorá vnáša do ekonomickej triedy nový rozmer kvality. Hrúbka bezpečnostného skla je 4 mm. Sprchový kút je osadený posuvnými dverami, ktoré majú ložiskové pojazdy s excentrickým usadením (možnosť perfektného nastavenia). Dorazy zaisťujú minimálnue nárazy pri otváraní a zatváraní sprchovacieho kúta.
Spodné pojazdy umožňujú odklopenie posuvnej části sprchovacieho kúta a vyčistenie bežne nedostupných miest. Tesnosť medzi pevnou a posuvnou časťou je zaistená stieracími silikónovými lištami na obi dvoch častiach, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.
Sprchové vaničky sú podstatnou súčasťou sprchových kútov a svojim dizajnom a kvalitou spracovania môžu výrazne ovplyvniť celkový dojem zo sprchového kúta.

SMC vaničky sú vyrobené z nového revolučného materiálu s výnimočnými vlastnosťami, ktorý je používaný najmä v automobilovom priemysle. Kompozit na báze živice spevnenej sklenými vláknami a minerálnym plnidlom je vyrábaný vysokotlakovým lisovaním v kovovej uzatvorenej forme. Výsledkom je veľmi presný a rovný výrobok s ostrými hranami s relatívne nízkou hmotnosťou. Dno vaničky je spevnené rebrovaním. Vanička je dodávaná spolu s nožičkami a sifónom.

- Biela farba
- Skvelá tlmivosť vody
- Vysoká odolnosť
- Nosnosť viac ako 250kg

Parametre

TypŠtvrťkruh
SériaKora
MateriálHliníkové profily
Šírka x hĺbka900 x 900
FarbaBiela
SkloGrape
PrevedenieL/P univerzálna
Hrúbka skla4mm
Dĺžka (Výška)1990
Hmotnosť43 kg